Central YMA leh Mizoram Football Association (MFA) tangkawpin an buatsaih TT Royte Trophy Inter Branch YMA Football Tournament 2017 chu May ni 24, Nilaini khan khelmual pa hnih AR Lammual leh Jt, YMA field-ah khelh chhunzawm a ni a, inkhel vawi li ve ve awmin, Round of 32 lut a hriat theih ta a ni. May ni 25, Ningani atangin Round of 32 hi AR Lammualah khelh nghal tur a ni.
Rajiv Gandhi Stadium Round of 32 lut te : Samlukhai, Ramthar Veng, Electric Veng, Ramhlun South, Khawzawl Jt, YMA, Zawlnuambawrai, Lengpui, Republic Vengthlang.
Republic Veng Field Round of 32 lut te : Chanmari West, Kawrtethawveng, Tuikual North, Chaltlang, Aizawl Venglai, Dinthar, Durtlang Leitan, Chanmari West.
AR Lammual Round of 32 lut te :West Phaileng, Republic Veng, Hualngohmun, Ramhlun Vengthar, Chanmari, Ramhlun North, Khatla, Chhinga Veng.
Joint YMA Field Round of 32 lut te : Khawlailung, Kelsih, Durtlang, College Veng, Luangmual, Bawngkawn, Salem Veng, Kawnpui Vengthar.
May ni 24, Nilaini Results
AR Lammual Group A&B
09:30 AM Armed Veng 1-1 Chanmari
(Lalfakzual 37') (Rochhingpuia 18')
(Penlaty Shootout-ah Chanmari 3-2 in an chak)
11:30 Hnahlan 0-2 Ramhlun North
(Victor VL Lawmawma 6', V Lalchhuanawma 22')
01:30 PM Khatla 1-0 Venghlui
(Michael Lalremruata 25')
03:30 PM Puilo 0-10 Chhinga Veng
(Khawpuimawia 9', 36', 64', 76', 77', Rochharzela 31', 90', Lalsawmzela 67', 87', F Lalnuntluanga 89')
Jt, YMA Field Group E&F Results:
09:30 AM Sihphir 3-3 Luangmual
(R. Lalnunmawia 5', Lalthafamkima 64', VL Hriatpuia 79')
(Lalramzauva 28', H. Zonunthara 42', Vanrammawia Ngente 90+3')
(Penalty Shootout-ah Luangmual 6-5 in an chak)
11:30 AM Bawngkawn 3-3 Zemabawk North
(Lalnuntluanga 43', MS Dawngliana 82', Lalmuankima 90+2')
(Lalmalsawma 11', Lalremruata 14'(OG), David Lalrinmuana 90+3')
(Penalty Shootout-ah Bawngkawn 4-2 in an chak)
01:30 PM Dawrpui Vengthar 0-0 Salem Veng
(Penalty Shootout-ah Salem Veng 6-5 in an chak)
03:30 PM Kawnpui Vengthar 1-1 Thingsultlangnuam
(Lalnunpuia 31') (C. Lalnunpuia 19')
(Penalty Shootout-ah Kawnpui Vengthar 5-3 in an chak)
May ni 25, Ningani Round of 32 AR Lammual Fixtures
09:30 AM Dinthar vs ITI
11:30 AM Leitan vs Tuikual North
01:30 PM Kawrtethawveng vs Chaltlang
03:30 PM Aizawl Venglai vs Chanmari West
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});