About us

Inkhel.com hi 7th October, 2010 khan digimalt leh Muantea Chinzah ten an din a, a tirah chuan digiball10 tih a ni nghe nghe, hemi hnu reiloteah inkhel.com domain pangai lei niin, midang pathum Zaua, Solomon-a leh Puipuia te nen an panga chuan Sports website kalphung pangai zawhin ke an pen chho ta a ni.

Co-Founders

digimalt

Full Name : Lalmalsawmtluanga

email : digimalt @live.com

Address : Aizawl, Mizoram


Muantea Chinzah

Full Name : Lalthlamuanpuia

email : muantea45@rediffmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Zaua NicoGaitan

Full Name : Lalramzaua

email : zaua_7@yahoo.in

Address : Aizawl, Mizoram


Solomon Parte

Full Name : Solomon Lalramsiama Parte

email : kingflanery@gmail.com

Address : Khawzawl, Mizoram


Puipuia Ralte

Full Name : Lallawmkima Ralte

email : pui2ralte@gmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Administrators

Dawldanga

Full Name : Vanlalauva

email : dawldanga@ymail.com

Address : Lunglei, Mizoram


PC Lala

Full Name : P Chhuanlala

email : pclala0389@gmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Amoyie ZidingSailo

Full Name : Lalhmingmawii Sailo

email : boih2y@gmail.com

Address : Kolkata, West Bengal


Asanga Tlau

Full Name : Lalruatsanga

email : asanga019@gmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Serchhip Chelsea

Full Name : Lalsangpuia

email : bluesngente@gmail.com

Address : Serchhip, Mizoram


Hannah

Full Name : Hannah Lalhlanpuii

email : hannah11sept@gmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Lalsangliani Chased

Full Name : Lalsangliani Ralte

email : chased.ralte90@gmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Tatea Chhakchhuak

Full Name : Vanlalliansanga

email : tatea69@rediffmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Sawma Tlau

Full Name : Lalsawmliana

email : sawmatlau77@gmail.com

Address : Aizawl, Mizoram


Cobtea Khiangte

Full Name : Jacob Vanlaltana Khiangte

email : ct.khiangte@gmail.com

Address : Lunglei, Mizoram


Advisers

Pu Zosangliana Ralte (RTZ Sports)

Pu Thangchungnunga (Sport promotion Officer at Mizoram State Sports Council)

Pu Daniel L Hrahsel (El Hrahsel Press)

Hmingthanmawia Chhangte (Distributor at Hindustan Unilever Limited)