10 Feb 2019 08:55

inkhel

Yodha 4x4 Pick-up LPS Pro Fight Day 5 Results

Yodha 4x4 Pick-up LPS Pro Fight chu February ni 9, Inrinni zan khan khelh chhunzawm leh a ni a,  inhnek vawi sawm pahnih awm. February ni 11, Thawhtanni zan dar 8:00-ah chhunzawm leh tur a ni a inhnhek vawi sawm pakhat a awm ang. 

February ni 9, Inrinni zan - Bout 12 Results 

LIGHTFLY - bout 5

Lalrohlua (Kanan) bt Lalsawnsanga (Chanmari West)

= Split Decision (30-27, 29-28, 28-29)

C Rualthankhuma (Farkawn) bt TC Lalrintluanga (Zuangtui)

= Unanimous Decision (29-28, 29-28, 30-27)

David LZ Ralte (Chanmari West) bt Lallawmthanga (Mission Veng)

= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Lalremruata (Bethlehem) bt Isak Malsawmsanga (Lungsum)

= Split Decision (26-29, 29-26, 29-26)

HW Zomuansanga (Zawngin) bt Siem Lal Khum (Bawngkawn)

= Unanimous Decision (29-26, 29-26, 29-26)

BANTAM - bout 5

Zoremsiama (Seling) bt Lalmuanpuia (Phainuam)

= Technical Knockout (Round 2, minute 1:20)

C Vanlalruatsanga (East Lungdar) bt Remruatkima (West Bunghmun)

= Unanimous Decision (30-27, 29-28, 30-27)

Johan Lalnunpuia (Sihfa) bt Thomson (Zawngling)

= Knockout (Round 3, second 14)

Malsawmkima (Muthi) bt Johan Lalhruaizela (Sihhmui)

= Technical Knockout (Round 3, minute 2:50)

Lalrinawma (New Vervek) bt Lalthuthlungmawia (Lungsum)

= Split Decision (27-26, 28-25, 26-27)

LIGHT - bout 2

Lalhruaitluanga (Upper Republic) bt Moses Lalrammawia Chhangte (Kanan)

= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Isaac Lalpekhlua (Lunglei) bt Lalhmingtana (Pangzawl)

= Point Decision (28-28, 28-28, 29-27)

February ni  11, Thawhtanni 8:00 PM- Bout 11 Fixtures 

LIGHTFLY - bout 4

F Lalnunsanga (Saithah) v Lalrindika (Khawlailung)

Vardingliana (Chamring) v Malsawmtluanga (Chaltlang Lily Veng)

Lalremruata (Bethlehem) v Jacob Lalremsanga (Bairabi)

Lalramngheta (Sawleng) v Thangkhanmunga (Sawleng)

BANTAM - bout 5

Khawpuimawia (Hortoki) v Vanlalriatpuia (Saikhamakawn)

Rozamliana (Darlawng) v Zoremsanga Royte (Mamit)

K Lalrozama (Zemabawk) v Robeinotlia (Siaha)

Cheuchema (Thaltlang) v Isak Rosangpuia (Lunglei)

J Vanlalremsangpuia (Siaha) v Lalthangliana (Khuangleng)

LIGHT - bout 2

Chatuanlalrohluna (Saichal) v Lalruatfela (Kepran)

Lalnunzawma (Bualpui NG) v Vanlalruatkima (Bilkhawthlir)