17 Nov 2015 09:59

PC Lala

inkhel correspondent and photographer

Samsung 3:16 LPS Pro Fight zan nga na zawh fel a ni.

Samsung 3:16 LPS Pro fight zan 5-na chu november 16, 2015 (Thawhtan) zan khan Mizoram State Sports Council Multipurpose Hall, Mualpuiah chhunzawm leh a ni a,  inhnek vawi 11-awmin, en tu mipui 386 lai an awm bawk.

Lightfly:-

1.K Vanlalhruaizela (Durtlang Leitan) bt Lalhriatpuia (Champhai Zotlang) = Knockout (Round 1)

2.Vanlalawmpuia (Khatla East) bt Lalruatfela Kawlhring (Armed Veng South) = Technical Knockout (Round 3)

3.Alex Lalrinfela (Luangmual) bt Lalruattluanga (Electric Veng) = Split Decision (27-30, 30-27, 30-28)

4.Lalthasanga (Melriat) bt H Lalbuatsaiha (Sateek) = Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

5.Vanlalhmuaka (Rangvamual) bt Lallianmawia (North Chaltlang) = Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

Bantam:-

6.Eddie Zoramhmangaihsanga (Chhipphir) bt F Lalrinzuala (Ngopa) = Split Decision (29-28, 30-27, 28-29)

7.Lalhriatpuia (Pukzing) bt Lalkima (West Phaileng) = Technical Knockout (Round 1)

8.Lalthaliana (Lungdai) bt Calvin Rosangpuia (Kanghmun) = Knockout (Round 1)

Light:-

9.Hmangaihkima ( Thuampui) bt H Vanlallawma (Chawlhhmun) = Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-28)

10. Lalchhanhima (Zawlnuam) bt Zothanmawia Khiangte (Bawngkawn) = Knockout (Round 1)

11. Lalhruaitluanga (Zanlawn) bt Zodinsanga (Pukzing) = Technical Knockout (Round 1)

============== 

Samsung 3:16 LPS Pro Fight  November 17, 2015 (Thawhlehni)  zan - 7:30 PM inhnek vawi 13 a awm ang.

Fixtures:

Lightfly: - 6

1. Joseph Lalbiakhlua (Gov Complex) vs K Lalhriathhlua (Chhiahtlang) 

2. Lalthanzuala (Phulmawi) vs K Johnson (Zotlang) 

3 .Jerry Lalrinpuia (Govt Complex) vs C Vanlalruatsanga (Luangmual)

4. Lalruatdika (Seling) vs Joe Zosangliana (Dinthar)

5. Malsawmsanga (Melriat) vs Andrew Lalnunmawia(Zonuam)

6. David LZ Ralte (Chanmari West) vs Lalchawilena (Thuampui)

Bantam: - 4 

1. Lalnunfela (Zanlawn) vs HC Lalhriatmawia (Dinthar)

2. PC Lalhriatkima (Durtlang) vs Lalawmpuia (Melriat) 

3. J Lalhruaitluanga (Ramthar) vs MS Dawngkima Hnamte (Zonuam)

4. Lalremsanga (Lungleng I) vs Lalvanneia (Thuampui)

Light: - 3

1. Lalmalsawma (Tuivamit) vs Remlalpuia (Hnahthial)

2. C Vanrammawia (Bethlehem Vengthlang) vs Enos Lalruatfela (Chanmari) 

3. John Guite (Zuangtui) vs Malsawmtluangzela (Muthi)