November ni 23 Thawhtan zan khan Mizoram State Sports Council Multipurpose Hall, Mualpui-ah Pro Fight khelh chhunzawm a ni a, mipui mi 410 velin a hmunah inkhel an chhim a ni. Results kimchang hetiang hian :
Bout 12
Lightfly
Second Round
F Zoramchhana (Cherhlun) bt Lalrinpuia (New Serchhip)
= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
K Vanlalhruaizela (Leitan) bt Lalhruaia (Lailak)
= Unanimous Decision (30-24, 30-24, 30-24)
Samuel Lalruatsanga (Rulchawm) bt KC Lallawmsanga (Bungtlang)
= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
Lalhruaitluanga (Melriat) bt Ramdinmawia (Tawipui)
= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
Lalthasanga (Melriat) bt F Lalhuanmawia (Diltlang)
= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
Bantam - 3
Second Round
Lalbiakzuala (Khawbel) bt Lalthazual (Chhipphir)
= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
Darthangliana (Ratu) bt Lalramtharnghaka (Ramthar)
= Unanimous Decision (30-26, 30-26, 30-26)
Lallianchia (Ratu) bt Zothanmawia Hnamte (Mamit)
= Unanimous Decision (30-27, 29-28, 29-28)
Light - 3
Second Round
K Lalhmingsanga (West Phaileng) bt VL Thasangliana (Mualpheng)
= Unanimous Decision (29-28, 30-28, 29-28)
Lalawmpuia (Zawlnuam) bt Johan Lalnunpuia (Sihfa)
= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
Malsawmdawngliana (Melthum) bt F Lalrinpuia (North Lungleng)
= Unanimous Decision (30-26, 30-26, 30-26)
Middle - 1
First Round
Vanlalnunsanga (Pangbalkawn) bt C Lalchhandama (Ramhlun South)
= Unanimous Decision (30-26, 30-27, 30-26)
========
Samsung 3:16 LPS Pro Fight fixture
Nov 24, Thawhlehni zan - 7:30
Mizoram State Sports Council Multipurpose Hall, Mualpui
Bout 13
Lightfly - 5
Second Round
Lalhriathlua (Chhiahtlang) v Lalthanzuala (Phulmawi)
Vanlalawmpuia (Khatla East) v Alex Lalrinfela (Luangmual)
Jerry Lalrinpuia (Govt Complex) v Joe Zosangliana (Dinthar)
K Lalhmachhuana (Bawlte) v Lalremkima (Venghnuai)
Vanlalhmuaka (Rangvamual) v David LZ Ralte (Chanmari West)
Bantam - 4
Second Round
Lalhriatsanga (Vaitin) v Zosangliana (Hermon Durtlang)
K Lalengliana (Khawkawn) v Lalthanmawia (Champhai)
Lalmuanpuia (Thingsul Tlangnuam) v Vanlalhriatkima (Chaltlang)
Lalramzauva (Muthi) v Lalrinzuala (Tachhip)
Light - 3
Second Round
Hmangaihkima (Thuampui) v Remlalpuia (Hnahthial)
C Lalruatfela (New Serchhip) v Vanlalfela (Vairengte)
Lalchhanhima (Zawlnuam) v Lalhruaitluanga (Zanlawn)
Middle - 1
First Round
Lalduhawma (North Chaltlang) v Vanlaldika (West Lungdar)
========
Samsung 3:16 LPS Pro Fight fixture
Nov 25, Nilaini zan - 7:30
Mizoram State Sports Council Multipurpose Hall, Mualpui
Bout 12
Lightfly - 5
Third Round
PC Liansangkima (Dinthar) v PC Lalrinchhana (Bethlehem Vengthlang)
David Lalrammuana (Durtlang) v H Lalramthanmawia (Hnahthial)
Vankhuma Pachuau (Chawnpui) v Lalhriatkima (Sialsuk)
Second Round
S Lalrindika (Ramthar) v R Lalmuankima (Zuangtui)
Hualrosanga (Phuldungsei) v Biakthianghlima (North Chaltlang)
Bantam - 3
Second Round
Lalvulsanga (Mamit) v Ramnghahmawia (Zuangtui)
Zoengmawia Hlawndo (Vairengte) v Lalremthanga (Vairengte)
Kaplianthianga (Muanna Veng) v Zomuanpuia (Tualte)
Light - 3
Second Round
C Vanrammawia (Bethlehem Vengthlang) v Lalrintluanga Hmar (West Phaileng)
George Lalmuanawma (Sesawng) v Lalthlahlova (Seling)
John Guite (Zuangtui) v Lalrinthara (Durtlang)
Middle - 1
First Round
Lalthazuala (Ramhlun South) v Zodinpuia (Selesih)