06 Dec 2015 02:22

Inkhel

Mizo Sports Website hmasa ber

​Samsung 3:16 LPS Pro Fight Result

December ni 4, 2015 Zirtawp zan khan LPS Pro Fight chu Mizoram State Sports Council Multipurpose Hall, Mualpuiah khelh chhunzawm a ni a, enman awm tawh mahse mipui an pung zel. Hemi zan hian mipui 800 velin a hmunah an chhim a ni.

LPS Pro Fight Zan 21-na

Bout 12

Lightfly - 5

Round of 16

H Lalramthanmawia (Hnahthial) bt Malsawmtluanga (Serchhip)

= Split Decision (28-29, 29-28, 29-28)

Laldingliana (Tuipui) bt HS Zoremsanga (Selesih)

= Unanimous Decision (30-26, 30-26, 30-26)

Lalrinsanga Tlau (Khawruhlian) bt TC Ramchullova (Lawngtlai)

= Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Round of 32

Chawnghmingmuana (Lunglei) bt Lalnunthara (Kolasib)

= Split Decision (28-29, 29-28, 29-28)

Lalrosangzuala (Hmunhmeltha) bt JH Rosangpuia (Zemabawk)

= Unanimous Decision (30-26, 30-26, 30-26)

Bantam - 4

Round of 32

H Rodinpuia (Armed Veng) bt Lalthaliana (Lungdai)

= Split Decision (29-28, 30-26, 28-29)

Round of 16

Zoengmawia Hlawndo (Vairengte) bt Lalremsiama (Kolasib)

= Walkover

HC Lalramfela (Chawngtlai) bt K Vanlalrinchhana (Leitan)

= Knockout (Round 1, 1:33 min)

Malsawmtluanga Ralte (ITI) bt Laldinpuia (Rangvamual)

= Knockout (Round 1, 2:11 min)

Light - 1

Round of 16

Zomuansanga (Khatla South) bt Joshua Lalrawngbawla (Zemabawk)

= Unanimous Decision (30-28, 30-28, 30-28)

Middle - 1

Round of 16

Lalduhawma (North Chaltlang) bt Vanlalnunsanga (Pangbalkawn)

= Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

Lightheavy - 1

Round of 16

H Lalnunfela (Mamit) bt K Lalmuanpuia (Bawngkawn)

= Technical Knockout (Round 1, 2:11 min)

========

Samsung 3:16 LPS Pro Fight Fixture

Dec 5, Inrinni zan - 7:30

Mizoram State Sports Council Multipurpose Hall, Mualpui

Round of 16 - Bout 13

Lightfly - 5

Rochhingpuia (East Lungdar) v Lalhruaitluanga (Melriat)

Krosawmawia (Kolasib) v Lalhmangngaihzuala (Lungleng I)

LV Chokhu (Chapui Siaha) v Freddy Lalchhanchhuaha (New Serchhip)

Lalpiangthara (Siaha) v Joshua Lalhmangaihliana (Vairengte)

Chawnghmingmuana (Lunglei) v Lalrosangzuala (Hmunhmeltha)

Bantam - 5

C Lalduhawma (Durtlang Leitan) v Lalnunmawia (Rangvamual)

Lalnunfela (Zanlawn) v Vanlalpeka Hrahsel (Ramhlun Venglai)

Lallungmuana (Thingsul Tlangnuam) v Lalremsanga (Lungleng I)

Lalvulsanga (Mamit) v Justin Zothansanga (Saithah)

Vanlalhriatkima (Chaltlang) v H Rodinpuia (Armed Veng)

Light - 1

Lalruatzela (College Veng) v Lalawmpuia (Zawlnuam)

Middle - 1

Lalthazuala (Ramhlun South) v Boris Zoremsiama Sailung (Saron Veng)

Lightheavy - 1

H Lalrinhlua (Hnahthial) v Lalremthanga (Zuangtui)

========

* Karleh thawhleh zan atangin quarter final khelh a ni dawn a, round li zel an inhnek tawh ang. Weight tina quarterfinal lutte hi karleh thawhtanni chawhnu dar 2-ah I & PR Conference Hall, Treasury Square-ah inhmuhkhawm tur a ni a, thil pawimawh inhrilh hriat a nih dawn bakah thla an la nghal ang.