05 Jul 2019 07:23

inkhel

​Inter Branch YMA Football Tournament Day 5 Results

Suzuki Gixxer 250 20th Inter Branch YMA Football Tournament 2019 chu July ni 5, Ningani khan field pali RG Staduim, AR Lammual, Ramhlun Sports Complex leh Republic Vengah te khelh chhun zawm a ni.

July ni 6, Zirtawpniah field paliah khelh chhunzawm leh a ni ang a, inkhel vawili theuh a awm ang.

July ni 5, Zirtawpni Results

Group A: RG Stadium

09:00 AM Leitan 0-0 Phulpui

(Penalty Shootout-ah Phulpui 4-3 in an chak)

11:00 AM Zawlnuam Borai 5-0 Mualkhang

(Calvin Vanlalpeka 25', Lalhmingchhuanga 28', Samson Ramnunmawia 38', Vanlalhruaitluanga 51', 56')

01:00 PM Khatla 2-7 Electric Veng

(C Lallawnmzuala 58', Moses Lalrinzuala 67') (Lalbiakhlua 16', 30', Ramhlunchhunga 26', 69', Jonathan Lalrawngbawla 36',Jacob Lalrawngbawla 38', H.Lalfakzuala 79')

03:00 PM Zotlang 0-0 Chanmari West

(Penalty Shootout-ah Zotlang 3-1 in an chak)

Group B: Ramhlun Sport Complex Field

09:00 AM Lengpui 2-1 Kawnpui Vengthar

(F. Lalremsanga 25', (P) 62') (Zohmingsanga 57')

11:00 AM Chhinga Veng 5-0 Tlangmawi

(F. Lalnuntluanga 8', 88', Lalchungnunga 50', Rochharzela 60', Lalmawizuala 69')

01:00 PM Lawipui 1-5 Ramhlun North

(H. Lalrinliana 23') (Issak malsawmkima 7', 89', Lalnunpuia 38', V.Lalchhuanawma 68', Lalchhantluanga 82'(OG)

03:00 PM Rengte Kawn 0-8 Armed Veng

(Lalfakzuala 2', 71', Lalbiakhlua 11', 65', R.Lalhriatzuala 17', Vanlalnghaka 20', (OG), F.Lalmuanpuia 56', Zodingliana Tochhawng 64')

Group C: Republic Veng Field

09:00 AM Hualngohmun 2-2 West Phaileng

Lalnunhlua 35', 50') (C. Lalnunsanga 21', PC Lalmuansanga 81')

(Penalty Shootout-ah Hualngohmun 5-3 in an chak)

11:00 AM Khawzawl Joint 5-4 Zanlawn

(Vanlallawma 7', 66', Sangdingliana 59', 69', T.Lalnunpuia 74') (Lalrinnunga 53',75', Lalmuanpuia 71', K.Laltlankima 72')

01:00 PM Chawnpui 1-1 Tlangnuam Vengthar

Chawnpui 1-1 Tlangnuam VT

(H.Lalzawmliana 87') (Chawngthansanga 7')

(Penalty Shootout-ah Chawnpui 5-4 in an chak)

03:00 PM Lungchhuan 3-2 Muthi

(Lalfamkima 44', Lalhmangaihsanga 60',

K.Lalhriatzuala 72') (Laltlanhlua 28', Linus Lalhmunmawia 30')

AR Lammual Group D

09:00 AM ITI 3-0 Tuivamit

(Lalbiakhlua 10', David Vanlalkima 20', Zosangliana Fanai 75')

11:00 AM Hnahthial Joint 6-3 Tlungvel Venghlun

(Ramdintluanga 31', Issac Vanmalsawma 42', Jeremy Laldinpuia 54', Jakob Lalhlimpuia 74', Malsawmsanga 81',

Lalrintluanga 83') (Lalhmangaihzuala 15', 69', 78')

01:00 PM Sesawng CTI 0-1 Saikhamakawn

(C.Lalmalsawma 43')

03:00 PM Mission Vengthlang 0-0 Govt, Complex

(Penalty Shootout-ah Mission Vengthlang

4-2 in an chak)

July ni 6, Inrinni Fixtures

Group A: RG Stadium

09:00 AM Sairang vs Bethlehem Vengthlang

11:00 AM Durtlang North vs Vaivakawn

01:00 PM Zawlnuam Borai vs Electric Veng

03:00 PM Chanmari vs Zotlang

Group B: Ramhlun Sport Complex Field

09:00 AM Kulikawn vs Sihphir Venghlun

11:00 AM Sihphir vs Ramhlun Venglai

01:00 PM Chhinga Veng vs Ramhlun North

03:00 PM College Veng vs Armed Veng

Group C: Republic Veng Field

09:00 AM Hlimen vs Ramhlun Vengthar

11:00 AM Mission Veng vs Nursery

01:00 PM Hualngohmun vs Muthi vs Lungchhuan

03:00 PM Tuithiang vs Chawnpui

AR Lammual Group D

09:00 AM Armed Veng South vs Kanan

11:00 AM Venghlui vs ITI Mualpui

01:00 PM ITI Veng vs Mission Vengthlang

03:00 PM Bawngkawn vs Saikhamakawn