06 Jul 2019 09:19

inkhel

Inter Branch YMA Football Tournament

Suzuki Gixxer 250 20th Inter Branch YMA Football Tournament 2019 chu July ni 6, Inrinni khan field pali RG Staduim, AR Lammual, Ramhlun Sports Complex leh Republic Vengah te khelh chhun zawm a ni a, Round of 16 lut YMA team pariat (8) an awm tawh.

Round of 16 lut tawh te
Group A RG Stadium : 1. Chanmari 2. Zawlnuam Borai
Group B Ramhlun Sport Complex Field : 1. Armed Veng 2. Ramhlun North
Group C Republic Veng Field : 1. Lungchhuan 2. Tuithiang
Group D AR Lammual : 1. ITI 2. Bawngkawn

Round of 16 Draw hi July ni 8, Thawhtan zan dar 8:00-ah CYMA Hall Tuikhuahtlangah neih tur a ni a, Veng/Khua Branch aiawh paruk (6) leh Coach, Manager, Captain theuh kal tur a ni a, Captain hian mahni team Jersy hak tur a ni.

July ni 8, Thawhtanniah field pahnih AR Lammual leh Rajiv Gandhi Stadium-ah khelh a ni ang a, round of 16 lut a hriat kim tawh ang. Group B Ramhlun Sport Complex field hi AR Lammualah an lut ang a, Group C Republic Veng Field te hi Rajiv Gandhi Stadium-ah an lut ang.

July ni 6, Inrinni Results
Group A: RG Stadium

09:00 AM Sairang 0-10 Bethlehem Vengthlang
(Jonathan H Lalhriatkima 4', Lalrammawia 7', 12', 40', Zothanpuia Hnamte 20', Zaithanmawia 51', C Lalrintluanga 58', Laldingngheta 66', 86', Lalremsanga 79')

11:00 AM Durtlang North 0-6 Vaivakawn
(Pc Lianhmingthanga 7', 38', Remruatpuia 8',
Lalnunsanga 11', 17', Lalrindika 74')

01:00 PM Zawlnuam Borai 0-0 Electric Veng
(Penalty Shootout-ah Zawlnuam Borai 4-3 in an chak)

03:00 PM Chanmari 4-0 Zotlang
(Lalremruata 53', 80', 88', Rochhingpuia 78')

Group B: Ramhlun Sport Complex Field
09:00 AM Kulikawn 0-9 Sihphir Venghlun
(PC Lalruatfela 8', 22', 75', JH Lianzuala 19', 36', 68', Malsawmtluanga 53', Peter Lalawmpuia 58', Samuel Lalchhandama 80')

11:00 AM Sihphir 0-0 Ramhlun Venglai
(Penalty Shootout-ah Sihphir 8-7 in an chak)

01:00 PM Chhinga Veng 0-1 Ramhlun North
(Hmingthanmawia 27')

03:00 PM College Veng 0-1 Armed Veng
(Lalbiakhlua 88')

Group C: Republic Veng Field
09:00 AM Hlimen 1-1 Ramhlun Vengthar
(Vannunmawia 29') (Lalruatsanga 81')
(Penalty Shootout-ah Ramhlun Vengthar 3-1 in an chak)

11:00 AM Mission Veng 3-1 Nursery
(Jessie Lalmawizuala 3', David Vanlalchhandama 31', 90',) (David Lalrinawma 76')

01:00 PM Hualngohmun 1-1 Lungchhuan
(H.Vanlalfima 55' (OG) (C.Vanlalsiamthara 38')
(Penalty Shootout-ah Lungchhuan 5-4 in an chak)

03:00 PM Tuithiang 3-1 Chawnpui
(Lalnilawma 6', Ricky Lalremsiama 32', Lalhruaitluanga 66') (Vanlalthanpuia 41')

AR Lammual Group D
09:00 AM Armed Veng South 0-0 Kanan
Lammual
(Penalty Shootout-ah Armed veng south 5-3 in an chak e)

11:00 AM Venghlui 3-0 ITI Mualpui
(Lalthankhuma 55', Lalvenpuia 65', (OG)
Rinzuala hauhnar 88')

01:00 PM ITI 3-1 Mission Vengthlang
(Lalzatluanga 27', 85', K.Lalramliana 29') (Roliantluanga 47')

03:00 PM Bawngkawn 5-0 Saikhamakawn
(Lalromawia 9', MC Malsawmzuala 20', 80',
H.Lalmuankima 47', MS Dawngliana 75')

July ni 8, Thawhtanni AR Lammual Fixtures
09:00 AM Durtlang vs Sihphir Venghlun
11:00 AM Salem Veng vs Armed Veng South
01:00 PM Hnahthial Joint vs Venghlui
03:00 PM Lengpui vs Sihphir

July ni 8, Thawhtanni Rajiv Gandhi Stadium Fixtures
09:00 AM Republic vs Ramhlun Vengthar
11:00 AM Chaltlang vs Bethlehem Vengthlang
01:00 PM Phulpui vs Vaivakawn
03:00 PM Khawzawl Joint vs Mission Veng

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});