01 Nov 2019 03:16

inkhel

MFA Division 1& Women Futsal Tournament a hmawr bawk a hnai

Aizawl Green Room MFA Futsal Division 1 2019 chu November ni 1, Zirtawpni khan Electric Veng Hall-ah quarterfinal khelh a ni a, La-Langa Memorial FC, Taua leh A pawlte, KT Hnuna & Churchil Memorial leh Armed Veng South te chuan an khingpui theuh hnehin semifinal an lut.

November ni 2, Inrinniah Division 1 semifinal inkhel hmasa zawk chawhma dar 11:30-ah La-Langa Memorial FC leh Taua leh A pawlte an inhmachhawn ang a, chawhnu dar 1:00-ah KT Hnuna & Churchil Memmorial leh Armed Veng South te an inhmachhawn ang. Final hi zan dar 8:00-ah khelh a ni dawn a ni.

November ni 2, Inrinniah hmeichhia League round hnuhnung ber khelh a ni ang a, inkhel hmasa zawk chawhma dar 9:30-ah Mabiak Memorial Team leh Vakiria FC hian point 4 ve ve nei tawh an inhmachawn ang a, a chak zawk zawk hian final anlut ang a, an indraw chuan gial deference nei tha zawk Mabiaka Memorial Team hian final an lut ang.

Inkhel hnuhnung zawk chawhma dar 10:30-ah Hot Shot leh Lalsiam Memorial FW te an inhmachhawn ang a, Hotshot an chak chuan final anlut ang a, an indraw emaw Lalsiam Memorial an chak chuan Vakiria FC semifinal an lut ang.

November 1, 2019 (Zirtawpni) Division 1 Results
11:00 PM La-Langa Memorial FC 6-6 Thlangtiang FC
(Penalty Shootout-ah La-lang Memorial 3-1 in an chak)
(Lalmalsawma 7', 13', Lalhlimpuia 21', 33', Lalvensanga24', Lalfakzuala 34') (Vanlalṭhazuala 11', 18', 37', 38', Vanlalṭhasanga 12', Lalṭhakima 20')

12:00 AM Samu Hmar FC 1-1 Taua leh A pawlte
(Penalty Shootout-ah Taua leh A pawlte 3-2 in an chak)
(Lalmuankima 20') (Eddie Lalmuanpuia 9')

01:00 PM KT Hnuna & Churchil Memmorial 6-5 FC Leitan
(Lalmuansanga 1', 3', 17', 27', MS Dawngliana 31', 35') (Vanlalhruaia 4', C. Lalruatfela 5', 23', MS Dawngliana 16', Lalrinchhana 24')

02:00 PM Armed Veng South 5-4 Zarkawt Mustangs
(Joel Lalmuanpuia 20', Israel Laldingngheta 24', 27', 37', Lalchhuanmawia 26') (Stephen Lalrinhlua 11', 31', 36', PC Lalthangliana 33')

November ni 2, Inrinni Fixtures
Hmeichchia

09:30 AM Mabiaka Memorial Team vs Vakira FC
10:30 AM Hot Shot vs Lalsiam Memorial FW

Division 1 Semifinal
11:30 AM La-Langa Memorial FC vs Taua leh A pawlte
01:00 PM KT Hnuna & Churchil Memmorial vs Armed Veng South

Hmeichhia Final
07:00 PM League-1 vs League-2
Division 1 Final
08:00 PM Semi 1 vs Semi 2

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});