C.T Group Cup Inter Branch YMA Football Tournament Round of 64 chu khaw chhe tak hnuaiah tluang tak in May ni 2,2015 Inrinni khan khelmual pahnih A.R Lammual leh Rajiv Gandhi Stadium-ah khelh zawh a ni.
C.T Group Cup Inter Branch YMA Football Tournament 2015-ah hian YMA Branch 191 telin, khelh tawh zawng zawngah YMA Branch 159 tla tawh.
May ni 4,2015 Thawhtanni atangin Round Of 32 A.R Lammualah khel a ni tawh ang.
Round of 32 lut te;-
1. Armed Veng 2.Chanmari 3.Ramthar Veng 4.Sihphir Venghlun
5.Venghlui 6.Chaltlang 7.Tuivamit 8.Hnahlan 9.Leitan
10.Chhinga Veng 11.Lengpui 12.Sihphir 13.Falkawn
14.Bungtlang 15.Ramhlun'S' 16.Durtlang'N' 17.'N'Vanlaiphai
18.Chawnpui 19.Armed Veng'S' 20.Durtlang 21.Bawngkawn
22.'E'Lungdar 23.Chanmari'W' 24.Republic 25.Thingsulthliah
26.Chite Veng 27.Dinthar 28.Hualngohmun 29.Bethlehem Vengthlang
30.Kanan 31.Jt,YMA.Kawnpui 32.Aizawl Venglai
2nd May, 2015 Inrinni A.R Lammual Results
09:OOAM Maubawk 0-2 Venghlui
( samuel Lalhmunruata 24' Malsawmzuala 52'
11:00AM Chaltlang 1-0 Jt,YMA.Sialsuk
Lalawmpuia 5'
01:00PM Chaltlang'N' 0-1 Tuivamit
( Lalramliana 81')
03:00PM Hnahlan 2-0 Zemabawk
Lalhuapzouva 36'81'
2nd May Inrinni Rajiv Gandhi Stadium Mualpui Results
09:OOAM Kanan 5-0 Ramthar'N'
( Lalhriatzuala 8' Lalchhandama 34' Alex Lalrinnunga 39'
Malsawmtluanga 68' Vanlalawmpuia 71')
11:00AM ITI 0-3 Jt,YMA.Kawnpui
( Lallianmawia 52'89'93+3')
01:00PM Kulikawn 1-1 Aizawl Venglai
Lalhriatpuia 40'( Vanlalruata 63')
Penalty Shoutout:- Kulikawn 5-6 Aizawl Venglai
Round of 32 Fixtures
4th May,2015 Thawhtanni A.R Lammual Fixtures:-
11:00AM Armed Veng vs Chanmari (Group-A)
01:30AM Ramthar Veng vs Sihphir Venghlun (Group-B)
Ni 5 May 2015 Thawhlehni Fixtures:-
10:00AM Venghlui vs Chaltlang (Group-C)
12:00PM Tuivamit vs Hnahlan (Group-D)
02:00PM Thingsulthliah D.K/A vs Chite Veng (Group-E)
Ni 6 May 2015 Nilaini Fixtures:-
10:00PM Dinthar vs Hualnghmun (Group-F)
12:00PM Bethlehem Vengthlang vs Kanan (Group-G)
02:00PM Jt,YMA.Kawnpui vs Aizawl Venglai (Group-H)
Ni 7 May 2015 Ningani Fixtures:-
10:00AM Leitan vs Chhinga Veng (Group I)
12:00PM Lengpui vs Sihphir (Group-J)
02:00PM Falkawn vs Bungtlang (Group-K)
Ni 8 May 2015 Zirtawpni Fixtures:-
10:00AM Ramhlun'S' vs Durtlang'N' (Group-L)
12:00PM 'N'Vanlaiphai Jt,YMA vs Chawnpui (Group-M)
02:00PM Armed'S' vs Durtlang (Group-N)
Ni 9 May 2015 Inrinni Fixtures:-
11:30AM Bawngkawn vs 'E'Lungdar (Group-O)
01:30PM Chanmari'W' vs Republic (Group-P)
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});