10 Jul 2019 06:37

inkhel

ADBBA Cup QF lut a hriat kim tawh

Aizawl District Basketball Association buatsaih ADDBA Cup Zalena Fanai Memorial Trophy chu July ni 9, Thawhlehni khan Chawnpui Indoor Stadium-ah Round of 16 khelh zawh a ni a, BC Bethlehem, OPD Venghlui (Div I), VMS Kulikawn (Div1) leh Republic VR4 (Div I) te chuan an khingpui theuh hnehin quarterfinal an lut ta a ni.

July ni 12, Zirtawpni chawhnu dar 4:00-ah hmeichhia Team Alpha leh Durtlang Mohicans an in hmachhawn ang a, mipa quarterfinal zan dar 6:30-ah Zarkawt Serpents (Div I) leh MSV Hot Shots (Div I) an inhmachhawn ang a, dar 8:30-ah MSVP Hollow BBSP (Div I) leh LB Associates Bungkawn (Div II) te an inhmachhawn leh ang.

Quarterfinal lut te:
1. Zarkawt Serpents (Div I)
2. Mission Veng Hot Shots (Div I)
3. MSVP Hollow BBSP (Div I)
4. LB Associates Bungkawn (Div II)
5. BC Bethlehem (Div I)
6. OPD Venghlui (Div I)
7. VMS Kulikawn (Div1)
8. Republic VR4 (Div I)

July ni 12, Zirtawpniah hmeichhia inkhel vawi khat leh mipa quarterfinal inkhel vawi hnih awm ang. Hmeichhi hi tlai dar 4:00-ah Team Alpha leh Durtlang Mohicans an in hmachhawn ang a, mipa quarterfinal hi zan dar 6:30-ah Zarkawt Serpents leh MSV Hot Shots an in hmachhawn ang a, dar 8:30-ah PM MSVP Hollow BBSP leh LB Associates Bungkawn an inhmachhawn ang

July ni 10, Nilaini Results
10:30 AM Khatla South Barons (Div II) 39-54 BC Bethlehem (Div I)
1st : 10 - 16
2nd: 5 - 8
3rd : 15 - 16
4th : 9 - 14

12:15 PM EBBC (Div III) 68-70 OPD Venghlui (Div I)
1st : 11 - 21
2nd: 9 - 15
3rd : 23 - 19
4th : 25 - 15

02:30 PM Grinders Points (Div III) 37-71 VMS Kulikawn (Div I)
1st : 6 - 29
2nd: 5 - 8
3rd : 17 - 16
4th : 9 - 18

04:15 PM Vanguard BC (Div I) 71-76 Republic VR4 (Div I)
1st : 17 - 21
2nd: 13 - 22
3rd : 18 - 10
4th : 23 - 23

July ni 12, Zirtawpni Fixtures
04:00 PM Team Alpha vs Durtlang Mohicans (Hmeichhia)

July ni 12, Zirtawpni Mipa Quarterfinal fixtures
06:30 PM Zarkawt Serpents (Div I) vs MSV Hot Shots (Div I)
08:30 PM MSVP Hollow BBSP (Div I) vs LB Associates Bungkawn (Div II)