25 Sep 2020 01:10

inkhel

1st Online National Open Taekwondo Poomsae Championship

World Taekwondo leh Indian Olympic Association hriatpui, India Taekwondo chuan 28th September – 5th October 2020 chhung hian 1st Online National Open Taekwondo Poomsae Championship a buatsaih dawn a. He championship-ah hian State hrang hrang atangin zirlai 1500 chuang an in register a, International Referee 16 ten Group 3 ah inthenin an endik dawn a. Master Joseph Thansanga, Mizo zinga International Referee kan neih hmasak chuan Referee Group 1 hi a ho ang. Endik hna hi India Taekwondo leh World Taekwondo kaihhruainain online a endik a ni ang a, Live telecast a pek chhuah a ni dawn bawk a ni. He Championship-a Mizoram aiawhte chu heng mite hi an ni;

COLOUR BELT CATEGORY

1.V.LalmalsawmaSerchhip DATAToddlers

2.Daniel LallawmawmaSerchhip DATAToddlers

3.Arella RoluahpuiiRepublic Vengthlang TCKid 1

4.Joshua LalthlangdikaExodus English SchoolKid 1

5.Isak V.L HruaizelaSerchhip DATAKid 1

6.Sarah Remsangzuali SailoTA of Best FriendKid 1

7.Ngurthanzami SailoChawnpui TCKid 2

8.Esther LalchhanhimiSt. Lawrence SchoolKid 2

9.R.LalrohuiRamhlun Sporting Club Kid 2

10.Gabby LalawmpuiiRepublic Vengthlang TCKid 2

11.Oskar Lalnunpuia ChenkualDurtlang Taekwondo ClubKid 2

12.Lalmuanpuii KhiangteExodus English SchoolKid 2

13.VanmalsawmiExodus English SchoolKid 2

14.Reuben LalruatdikaExodus English SchoolKid 2

15.V.MalsawmtluangaSt. Lawrence SchoolKid 2

16.LalthanpariSerchhip DATAKid 2

17.C.LalmuanzeliTA of Best FriendKid 2

18.VanlalthlamuanpuiiTA of Best FriendKid 2

19.P.C LaldinsangaMission Vengthlang SCKid 2

20.LalmalsawmaExodus English SchoolCadet

21.V.VanengmawiaSt. Lawrence SchoolCadet

22.Immanuel V.L RammawiaSerchhip DATACadet

23.VanrammawiiSerchhip DATACadet

24.V.ZomuanpuiiSerchhip DATACadet

25.Noel MalsawmtluangiSerchhip DATACadet

26.Julie LalhmangaihiSt. Lawrence SchoolCadet

27.P.C LalmuanpuiaMission Vengthlang SCCadet

28.Marcus RalteTA of Best FriendCadet

29.R.LalbiaknuamiTA of Best FriendCadet

30.C.VanlalhriatpuiiTA of Best FriendCadet

31.Lalrinhlui RalteRamhlun Sporting ClubCadet

32.LalremruatiSerchhip DATAJunior U-17

33.K.LalruatsangaSerchhip DATAJunior U-17

BLACK BELT CATEGORY

1.Phoebe LalhruaikimiRamhlun Sporting ClubCadet

2.Pansy RampanzeliExodus English SchoolCadet

3.Deborah R.LalhmingmawiiRamhlun Sporting ClubCadet

4.RamdinlianaExodus English SchoolCadet

5.J. ZothanzualiRepublic Vengthlang TCJunior

6.Z.H LalramthansangaRepublic Vengthlang TCJunior

7.Samuel LalfakzualaMission Vengthlang SCJunior

8.Linda LalchungnungiLawngtlai DATASenior U-30

9.LalthlamuankimiSerchhip DATASenior U-30

10.LalthlamuanpuiaRepublic Vengthlang TCSenior U-30

11.Daniel LalhumthangaSYS Taekwondo AcademySenior U-30

12.H.VanlalfelaArmed Veng South TCSenior U-30

13.LalfakzualaChalkunga Memorial TCSenior U-30

14.Robert LaltluangkimaExodus English SchoolSenior U-30

15.H.LalthlamuanaSerchhip DATASenior U-30

16.LalhminghluaSerchhip DATASenior U-30

17.Albert LalrinfelaSerchhip DATASenior U-30

18.LalinpuiaTA of Best FriendSenior U-30

19.LalhlimpuiiChawnpui Taekwondo ClubSenior U-40

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});