MFA Futsal League Playoff chu September ni 23, Inrinini khan Rajiv Gahdhi Stadium-ah khelh chhunzawm a ni a, match 12 a awm. September ni 25, Thawhtanniah khelh chhunzawm leh a ni ang a, match sawm pahnih a awm ang.
Playoff khel tur hian team 25-in hming an pe a, team te hi an inkhelh chhuah vek hnuah a sang 16 te hian Futsal League an khel thei ang a, a sang 16 zinga tel lo team 9 te chu MFA Futsal hnuaia Division I-ah an awm ang.
League khel phak lo zawng erawh MFA Futsal hnuaia Division I-ah an awm ang.
MFA Futsal Playoff Day 3 Result
GROUND 1
First Match, 2:00PM
Futsal Club, Bungkawn 6 - 4 CK Futsal, Vaivakawn
Second Match,3:00PM
Chawnpui Futsal Club 1 - 4 FC Thyristor, Ramhlun Venglai
Third Match,4:00PM
Whet Stone FC, Ramthar 3 - 2 Team Gideon, Kanan
GROUND 2
First Match, 2:00PM
Otei FC, Chanmari West 3 - 5 Zothan FC, Chanmari
Second Match, 3:00PM
Samuel FC, Armed Veng South 1 - 1 IDBI Capital FC, Tuikual South
Third Match, 4:00PM
Lalluaii FC, Electric 2 - 5 Dawrpui Spartans
GROUND 3
First Match 2:00PM
Ramhlun South 6 - 2 Gladiators FC, Durtlang North
Second Match, 3:00PM
Chronicles Hunthar FC 2 - 11 Lawmna Futsal Club, Dinthar
Third Match, 4:00PM
Zonuam Futsal Club 5 - 7 LM Futsal Club, Durtlang
GROUND 4
First Match, 2:00PM
DSZ Saron 5 - 9 Chhinga Veng FC
Second Match, 3:00PM
FC Hmingsanga, Ramhlun North 3 - 4 Rangvamual Los Blancos(FT)
Third Match, 4:00PM
Laipui FC, Laipuitlang 6 - 4 Bawngkawn Futsal Club
September ni 25, Thawhtanni Fixtures
Ground 1:
1. Benedicr Memorial FC vs Chawnpui Futsal Club
2. Team Gideon Kanan vs Futsal Club Bungkawn
3. Thyristor vs Otei FC
Ground 2:
1. IDBI Capital FC vs Whet Stone FC Ramthar
2. Zothan FC Chanmari vs Lalluaii EFC
3. dawrpui Spartands vs Samuel FC
Ground 3:
1. Bawngkawn Futsal Club vs Rangvamual Los Blancos
2. Gladiators FC vs DSZ Saron
3. Chhinga Veng FC vs Hmingsang FC Ramhlun North
Ground 4:
1. Lawmna Futsal Club vs Laipui FC, Laipuitlang
2. LM Futsal Club vs Ramhlun South
3. Zonuam Futsal Club vs Chronicles Hunthar FC