Central YMA leh Mizoram Football Association (MFA) tangkawpin an buatsaih TT Royte Trophy Inter Branch YMA Football Tournament 2017 chu May ni 22, Thawhtan khan khelmual pa li AR Lammual, Republic Veng field, Jt, YMA field leh Rajiv Gandhi Stadium-ah te khelh chhunzawm leh a ni a, inkhel vawi li theuh a awm. May ni 23, Thawhlehniah khelmual pa li ah khelh chhun zawm leh a ni ang a, inkhel vawi li theuh a awm leh ang.
May ni 22, Thawhtanni Results
AR Lammual Group A&B
09:30 AM Armed Veng 6-0 Kanan
(Lalfakzuala 7', 52', 58', Lalramchullova 28', Vanlalrinhlua Hmar 69', Lalmuanzova 82',
110:30 AM Thingsuldiakkawn 0-1 Hnahlan
(H Lalliandinga 35')
01:30 PM Venghlui 4-0 Tuikual South
(C Lalmuanpuia 22', PC Zosangliana 43', 65', 83')
03:30 PM Chhinga Veng 9-0 Thiak
(Lalthlamuana 10', 49', Lalnunsanga 38', Lalchhuanpuia 52', Rochharzela 57', 65', 81', Lalrammuana 76', 85')
Republic Veng Field Group C&D
09:30 AM Chanmari West 5-1 Ngaizawl
(J Lallawmkima 49', Lalrinsanga Khiangte 55', Vanlalbiaa Chhangte 76', 78', H Lalnunzira 84') (Stephen Kamkhangen 52')
11:30 AM Kawrtethawveng 3-2 Saichal
(Lalnunsanga 25', Lalrinpuia 78', Robert Lalbiakzuala 84')
(PC Lalchhanchhuaha 69', Lalrinzuala 77')
01:30 PM Tuikual North 3-3 Falkawn
(Lalremruata 27', 34', Lalruatsanga 62') (Vanlalngheta 14', 80', Lalruatkima 64')
(Penalty Shootout-ah Tuikual Noth 3-2 in an chak)
03:30 PM Ramhlun Sport Complex 0-6 Chaltlang
(F Lalruatfela OG 8', Lalhmunmawia 36', PC Lalhriatpuia 70', John Lallawmsanga 79', 90', Zosangliana 89')
Jt, YMA Field Group E&F
09:30 AM Chiahpui 0-4 Luangmual
(Zonunthara 9', Lalhmuchhuaka 10', Lalramzauva 62', Vanrammawia 65')
11:30 AM Bawngkawn 15-0 North Lungleng
(H. Lalmuankima 3', 19', 35', 60', 62', 79', MS Dawngliana 5' 25', 59', 73', MC Malsawmzuala 8', 78', 81', Malsawmsanga 33', Lalremruata 68')
01:30 PM Armed Veng South 1-2 Dawrpui Vengthar
(R. Laldinliana 3') (Zarzokima 17', Lalrinsanga 52')
03:30 PM Chawnpui 1-4 Thingsul Tlangnuam
(Laldawngliana 60') (Lalthlamuana 62', 68', Alvin Lalramnghaka 51', R.Laldinpuia 75')
Rajiv Gandhi Stadium Group G&H
09:30 AM Bethlehem 1-2 Samlukhai
Bethlehem.
(Lalnunpuia 37') (Lalvenzela 49', 80')
11:30 AM Darlung 1-3 Ramthar Veng
(Zaihmingthanga 83') (R.malsawmkima 13', 70', F.vanlanruata 43')
01:30 PM Electric Veng 6-1 Saikhamakawn
(Jonathan Lalrawngbawla 15', 47' Lalbiakhlua 44', Laldinmawia 70', Rorelliana 74', Lalfakawma 83')
(David vanlalruata 61')
03:30 PM Samtlang 0-7 Ramhlun South
(Malsawmfela 10', 42', Lalmawizuala 16', Lalremruata 35', 44', 69', Laltanpuia Jongte 78')
May ni 23, Thawhlehni Fixtures
AR Lammual Group A&B
09:30 AM Aibawk vs West Phaileng Jt, YMA
11:30 AM Republic Veng vs Sesawng
01:30 PM Hualngohmun vs Dampui
03:30 PM Ramhlun Vengthar vs Zotlang, Aizawl
Republic Veng Field Group C&D
09:30 AM Piler vs Aizawl Venglai
11:30 AM Dinthar vs Seling
01:30 PM Bethlehem VT vs Durtlang Leitan
03:30 Sakawrtuichhun vs Chanmari West
Jt, YMA Field Group E&F
09:30 AM Khawlailung vs Tlangnuam
11:30 AM Tanhril Vengthar vs Kelsih
01:30 PM Kolasib Vengthar vs Durtlang
03:30 PM College Veng vs Tuidam
Rajiv Gandhi Stadium Group G&H
09:30 Khawzawl Jt, YMA vs Mission Vengthlang
11:30 Durtlang North vs Zawlnuambawrai
01:30 Lengpui vs Edenthar
03:30 Serchhip Dinthar vs Republic Vengthlang
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});