Central YMA leh Mizoram Football Association (MFA) tangkawpin an buatsaih TT Royte Trophy Inter Branch YMA Football Tournament 2017 chu May ni 20, Inrinni khan khelmual pahnih Rajiv Gandhi Stadium-ah leh Republic Veng field-ah khel chhunzawm a ni a, inkhel vawi li ve ve a awm. May ni 22, Thawhtanah khelmual pali AR Lammual, Republic Veng field, Jt, YMA field leh Rajiv Gandhi Stadium-ah te khelh chhunzawm leh a ni ang a, inkhel vawi li theuh a awm ang.
May ni 20, Inrinni Results
Republic Veng Field : Group C&D Results
09:30 AM Ngaizawl 2-1 Selesih
(Stephen Pauginpiang 23', Pausiansang 58') (T Lalrinpuia 78')
11:30 AM Dinthar 5-1 Ramhlun Venglai
(Joseph R Lalhlimpuia 15', Samuel Laltlanthanga 47', 79', 88', MS Dawngliana 90+1') ( C Lalrinsanga 52')
01:30 PM Bethlehem VT 6 - 0 Khawkawn
(Laltlankima 27'; K. Lalthathanga 45'; Lalrammawia 63', Ramengmawia 80', 86', Laldingngheta 82')
03:30 PM ITI 2 - 1 Hlimen
(Jerry F. Zoramsanga 65', 69') (Lalsangbera 36')
RG Stadium Group : G&H Results
09:30 AM Mission Vengthlang 9-0 Serkhan
(Lalhmangaihzuala 1', 22', 63', Roliantluanga 17', 60', 68', Vanlakpeka 52', 73', R. Lalchhantluanga 74')
11:30 AM Durtlang North 1-1 N. E Khawdungsei
(C Lalawmpuia 72') (Zothantluanga 74')
(Penalty Shootout-ah Dirtlang North 3-2 in an chak)
01:30 PM Lengpui 6-0 Mamit Venghlu
(Lalmuanzuala 13', 19', 67', 74', Lalruathlua 30', F.Lalremsanga 86')
03:30 PM Republic Vengthlang 3-0 Hunthar
( C.Lalrosanga 9', 90+1', Ramnunmawia 51')
May ni 22, Thawhtanni Fixtures
AR Lammual Group A&B
09:30 AM Armed Veng vs Kanan
110:30 AM Thingsuldiakkawn vs Hnahlan
01:30 PM Venghlui vs Tuikual South
03:30 PM Chhinga Veng vs Thiak
Republic Veng Field Group C&D
09:30 AM Chanmari West vs Ngaizawl
11:30 AM Kawrtethawveng vs Saichal
01:30 PM Tuikual North vs Falkawn
03:30 PM Ramhlun Sport Complex vs Chaltlang
Jt, YMA Field Group E&F
09:30 AM Chiahpui vs Luangmual
11:30 AM Bawngkawn vs North Lungleng
01:30 PM Armed Veng South vs Dawrpui Vengthar
03:30 PM Chawnpui vs Thingsul Tlangnuam
Rajiv Gandhi Stadium Group G&H
09:30 AM Bethlehem vs Samlukhai
11:30 AM Darlung vs Ramthar Veng
01:30 PM Electric Veng vs Saikhamakawn
03:30 PM Samtlang vs Ramhlun South
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});