Central YMA leh Mizoram Football Association (MFA) tangkawpin an buatsaih TT Royte Trophy Inter Branch YMA Football Tournament 2017 chu May ni 18, Ningani khan khelmual pali Rajiv Gandhi Stadium, AR Lammual, Joint YMA field leh Ramhlun Sports Complex field-ah khelh chhunzawm a ni a, inkhel vawi li theuh a awm. May ni 19, Zirtawpah khelh chhunzawm leh tur a ni. May ni 20, Inrinni atangin Ramhlun Sport Complex field hi a rem chan loh avangin Republic Veng field-ah an khel ang a, RG Stadium-ah erawh inkhel vawi thum a awm thung ang.
May ni 18, Ningani Results
AR Lammual Results Group A&B
09:30 AM Aibawk 2-1 Vaivakawn
(Lalvenhima 40', R. Lalruatsanga 81') (Immanuel Ramnunmawia 66')
11:30 AM Republic Veng 15-1 Ailawng
(Lalruatfela 20',36', 45', 63', 69', 70', 82', James Lalhmingsanga 26', F Lalrinpuia 28', 58', Lalmalsawmtluanga 29', Ellis Zothansanga 56', Rosangpuia 65', R Lalrisanga 67', Lalrawngbawla 75') (Ramnunmawia 66')
01:30 PM Bungkawn 1-2 West Phaileng Joint YMA
(R Malsawmdawngliana 4',) (Fabian Lalrinpuia 9', Lalmuanpuia 61')
03:30 PM Sesawng 2-2 Falkland
(Lalmawipuia 50', 80', OG) (vansangliana 65', 89') 80',OG)
(Penalty Shootout Sesawng 3-2 in an chak)
Ramhlun Sport Complex Field Group C&D Results
09:30 AM Falkawn 2-2 Chhawrtui
(Vanlalngheta 53', Lalruatkima 90') (Lalthangzuala 66', 70')
(Penalty Shootout-ah Falkawn 5-4 in an chak)
11:30 AM North Chawnpui 3-4 Kawrtethawveng
(Lalrinmawia 39', Lalbiakzuala 60', David Lalmalsawma 82') (Lalremtluanga 12', Robert Lalbiakzuala 27', Laltanpuia 36', Lalliansanga 68')
01:30 PM Piler 1-0 Zarkawt
(Lalneihtluanga 57')
03:30 PM Saichal 3-0 West Serzawl
(Zohmingliana 7', 68',O.G, Lallawmzuala 55')
Joint YMA Field Group E&F Results
09:30 AM Tlangnuam 1-1 Chawlhhmun
(Lalthakima Sailo 61',p) (Freddy Lalthanmawia 16')
(Penalty shootout-ah Tlangnuam 5-3 in an chak)
11:30 AM Saipum 0-3 Tanhril Vengthar
(Saipum Walkover)
01:30 PM Nisapui 1-1 Kolasib Vengthar
(Lalawmrenga 78') (Sammy Vanlaltlana 54')
(Penalty ah Kolasib Vengthar 4-3 in an chak)
03:30 PM Kelsih 2-1 Khawpuar
(Lalhriatzela 48', 59') (Lalruatmawia 89')
RG Stadium Group G&H Results
09:30 AM Darlung 7-1 Zemabawk Airfield
(Ramtharnghaka 6', Lalrinmawia11', F.Lalrohlua 37', 50', 82' 84', Lalngaihawma 48') (Zohmingthanga 22')
11:30 AM Phulpui 3-6 Electric Veng
(Lalfakhlena 74', Samuel Laltanpuia 79', 85') ( Jonathan Lalrawngbawla 5', 61', 87', Lalfakawma 14', 36', Lalhmangaiha 20')
01:30 PM Ramthar Veng 6-0 Sailutar
(R Lalremtluanga 3', R Malsawmkima 8', 27', 74', Rothangliana 32', Lalruatkima 77' p)
03:30 PM Venghnuai 2-2 Saikhama Kawn
(Lalremmawia 9', Jmingthansanga 86') (Lallawmawma 48', Lalruatkima 63')
(Penalty Shootout-ah Saikhamakawn 4-2 in an chak)
May ni 19, Zirtawp Fixtures
AR Lammual Group : A&B Fixtures
09:30 AM Hnahthial Jt YMA vs Hualngohmun
11:30 PM Ramhlun Vengthar vs Changzawl
01:30 PM Chungtlang vs Dampui
03:30 PM Zuangtui vs Zotlang, Aizawl
Ramhlun Sport Complex Field : C&D Fixtures
09:30 AM Sihphir Venghlun vs Aizawl Venglai
11:30 AM Ramhlun Sport Complex vs Hortoki Vengchhak
01:30 PM Sakawrtuichhun vs North Chaltlang Vengchhak
03:30 PM Hliappui vs Chaltlang
Jt, YMA Field Group : E&F Fixtures
09:30 AM Durtlang vs Vaphai
11:30 AM College Veng vs Hmunpui
01:30 PM Sihphir vs Lengpui Model
03:30 PM Tuidam vs Kulikawn
RG Stadium Group : G&H Fixtures
09:30 AM Samtlang vs Tanhril
11:30 AM Khawzawl Jt, YMA vs 'N' Khawlek
01:30 PM Lungdai vs Ramhlun South inkhel. com
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});